Rezervace: +420 602 162 248

Masáže

Nabídka masáží

Kvalitní masáž by měla být součástí péče o fyzické i duševní zdraví.

Masáž na uvolnění svalového napětí

 

Tato masáž je součástí individuální terapie SM systém, je zaměřená zejména na protažení zkrácených svalů a uvolnění jejich napětí. Provádí se na lehátku v závěsném systému, klient je po ní příjemně protažený a uvolněný.
Na masáž se lze objednat také samostatně.
30min. / 350Kč
60min. / 600Kč

Tradiční Indická masáž hlavy

 

Příjemná masáž, působí proti stresu a podporuje celkové uvolnění, velmi jemné a příjemné ošetření pokožky hlavy, obličeje, krku, ramen a horních částí paží . Masáž zbavuje psychické únavy a přináší pocit vnitřní pohody. Pomáhá při ztuhlosti krku, silném napětí , podrážděnosti a stresu. Působí příznivě na kvalitu a růst vlasů, protože při masáži dochází k prokrvení pokožky a tím i lepšímu okysličení a výživě.
Vhodné i jako dárek
30min. / 350Kč

Masáž horkými mušlemi Lava Shells

 

Jedná se o masáž, která patří mezi luxusní péči. K masáži se používají vápenaté schránky mořských měkkýšů, pocházejí z ostrovů jižního Pacifiku, z oblasti Filipín (mušle srdcovky), vybroušené a vyleštěné do vysokého lesku. Při masáži se využívá za studena lisovaný kokosový olej. Do mušle se vkládá jednorázový přírodní aktivátor, který celou mušli zahřívá. Tato samozahřívací technologie udrží příjemnou horkost (38-55°C) po celou dobu masáže.
Mušle mají hladký, tvrdý povrch bez pórů a jejich dotek působí na těle velmi luxusně. Masírují se záda, krk, paže a dolní končetiny zezadu.
Masáž a má výrazné regenerační a relaxační účinky pro tělo i mysl.
Vhodné jako dárek
60min. / 850Kč jednou mušlí
60min. / 950Kč dvěma mušlemi

Anticelulitidní masáž

 

Představuje jeden z mála účinných způsobů v prevenci a v boji s celulitidou. Při masáži se využívají techniky, díky kterým dochází ke stimulaci podkožních struktur. Masáž se provádí na hýždích a stehnech a má pozitivní účinek na podkožní metabolismus, který pak zlepšuje vstřebávání tuku, regeneraci a vyhlazování kůže. Zároveň je potřeba určitá režimová opatření takže probereme také stravovací a pohybové návyky, pitný režim a každodenní domácí ošetření problémových partií pokožky.
Při masáži dojde nejprve k prohřátí příslušných partií, a pak k důkladné hloubkové masáži (nejedná se tedy o masáž relaxační), která je ukončena zábalem (skořicový, limetkový, kokosový, ozonový) při němž dojde k dalšímu prohřátí a lepšímu prokrvení. Doporučuje se absolvovat minimálně 5 masáží vždy po týdnu. Masáž je prováděna za studena lisovaným kokosovým nebo slunečnicovým olejem.
90min. / 650Kč

Nově nabízím dárkové kupony!

Pokud máte zájem o dárkový kupon, například na masáž, stačí mi napsat a já vám ho připravím. Vyzvednout si ho můžete v provozovně na Husově námestí. Případně Vám ho mohu zaslat.