Rezervace: +420 602 162 248

Masáže

Nabídka masáží

Kvalitní masáž by měla být součástí péče o fyzické i duševní zdraví.

Nabízím masáže ať už zdravotní se zaměřením na problémy které Vás trápí, či relaxační, které Vám pomohou uvolnit napětí a stres.

Masáž na uvolnění svalového napětí

Tato masáž je součástí individuální terapie SM systém, je zaměřená zejména na protažení zkrácených svalů a uvolnění jejich napětí. Provádí se na lehátku v závěsném systému, klient je po ní příjemně protažený a uvolněný.
Na masáž se lze objednat také samostatně.
30min. / 350Kč
60min. / 600Kč

Tradiční Indická masáž hlavy

Příjemná masáž, působí proti stresu a podporuje celkové uvolnění, velmi jemné a příjemné ošetření pokožky hlavy, obličeje, krku, ramen a horních částí paží . Masáž zbavuje psychické únavy a přináší pocit vnitřní pohody. Pomáhá při ztuhlosti krku, silném napětí , podrážděnosti a stresu. Působí příznivě na kvalitu a růst vlasů, protože při masáži dochází k prokrvení pokožky a tím i lepšímu okysličení a výživě.
Vhodné i jako dárek
30min. / 350Kč

Masáž horkými mušlemi Lava Shells

Jedná se o masáž, která patří mezi luxusní péči. K masáži se používají vápenaté schránky mořských měkkýšů, pocházejí z ostrovů jižního Pacifiku, z oblasti Filipín (mušle srdcovky), vybroušené a vyleštěné do vysokého lesku. Při masáži se využívá za studena lisovaný kokosový olej. Do mušle se vkládá jednorázový přírodní aktivátor, který celou mušli zahřívá. Tato samozahřívací technologie udrží příjemnou horkost ( 38-55°C) po celou dobu masáže.
Mušle mají hladký, tvrdý povrch bez pórů a jejich dotek působí na těle velmi luxusně. Masírují se záda, krk, paže a dolní končetiny zezadu.
Masáž a má výrazné regenerační a relaxační účinky pro tělo i mysl.
Vhodné jako dárek
60min. / 850Kč jednou mušlí
60min. / 950Kč dvěma mušlemi

Anticelulitidní masáž

Představuje jeden z mála účinných způsobů v prevenci a v boji s celulitidou. Při masáži se využívají techniky, díky kterým dochází ke stimulaci podkožních struktur. Masáž se provádí na hýždích a stehnech a má pozitivní účinek na podkožní metabolismus, který pak zlepšuje vstřebávání tuku, regeneraci a vyhlazování kůže. Zároveň je potřeba určitá režimová opatření takže probereme také stravovací a pohybové návyky, pitný režim a každodenní domácí ošetření problémových partií pokožky.
Při masáži dojde nejprve k prohřátí příslušných partií, a pak k důkladné hloubkové masáži (nejedná se tedy o masáž relaxační), která je ukončena zábalem (skořicový, limetkový, kokosový, ozonový) při němž dojde k dalšímu prohřátí a lepšímu prokrvení. Doporučuje se absolvovat minimálně 5 masáží vždy po týdnu. Masáž je prováděna za studena lisovaným kokosovým nebo slunečnicovým olejem.
90min. / 650Kč

Nově nabízím dárkové kupony!

Pokud máte zájem o dárkový kupon, například na masáž, stačí mi napsat a já vám ho připravím. Vyzvednout si ho můžete v provozovně na Husově náměstí. Případně Vám ho mohu zaslat. :-)