Rezervace: +420 602 162 248

SM Systém - Individuální terapie

Individuální terapie

Individuální terapie je vhodná každého, kdo chce začít cvičit metodou SM systém buď preventivně nebo řešit problémy s pohybovým aparátem, způsobené svalovou nerovnováhou.

O co se jedná?

V rámci individuální konzultace probereme váš zdravotní stav, pokusíme se analyzovat příčiny vašich současných problémů, a následně budeme pracovat na jejich odstranění. K tomu nám pomůže metoda MUDr. Richarda Smíška SM systém. Naučíme se cviky pro podporu posílení spirálního stabilizačního systému a budeme pracovat na získání vhodných pohybových návyků, které Vás povedou na cestě k lepší kondici a odstranění bolesti.

Absolvování individuálních konzultací je doporučeno před domácím i skupinovým cvičením.
Po zvládnutí základní řady cviků je vhodné docházet 1 x týdně na skupinové lekce, kde probíhá opakování , přidáváme další varianty cviků a neustále kontrolujeme a opravujeme správnost jejich provedení

Jak bude probíhat první terapie?

  • Zavoláte nebo napíšete a domluvíme se na termínu.
  • Pokud máte doporučení od lékaře, zprávy z rentgenu nebo magnetické rezonance týkající se vyšetření v souvislosti s bolestmi zad, vezměte si s sebou.
  • Probereme příčiny Vašich problémů a vysvětlíme si jak Váš způsob života, sezení, chůze, zaměstnání či sport ovlivňuje stav Vašich svalů.
  • Vysvětlíme si základní principy SM systému.
  • Uděláme vstupní diagnostiku vašeho svalového aparátu.
  • Dále Vás čeká masáž na uvolnění svalového napětí na lehátku ,v závěsném systému.
  • A pak už budeme se budeme učit základní cviky SM systém.

 

Kde se nachází provozovna?

Na Husově náměstí v centru Rakovníku v budově Lékařského domu. Provozovna se nachází ve 3. patře. V budově je výtah. Pokud jedete autem, můžete zaparkovat přímo na náměstí.

Zaujalo Vás to?

Napište mi či zavolejte a můžeme si domluvit konzultaci.